fbpx

Pozyskaj nowych klientów i zbuduj silną markę w Niemczech

Planujesz docierać ze swoją ofertą do niemieckich klientów? A może już działasz na tutejszym rynku, ale czujesz, że jesteś w stanie osiągnąć tam znacznie więcej?

POLANDO.de powstało z myślą o przedsiębiorcach i firmach, chcących skutecznie docierać do niemieckich klientów. Jeśli brakuje Ci na to pomysłów i solidnych kanałów do działania, to jesteś w dobrym miejscu.

Chcemy wspólnie z Tobą pokazać niemieckiemu sąsiadowi, że polscy przedsiębiorcy są solidni, sumienni i profesjonalni, a Polska to zdecydowanie więcej niż tanie paliwo, krasnale i papierosy.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy plan pozyskiwania klientów, ofertę oraz wpis promujący na naszym portalu. Dzięki temu z łatwością zbudujesz silną markę za naszą zachodnią granicą.

Sprawdź, jak pomagamy
W czym możemy pomóc?

Marketing szeptany

Rekomendujemy Twoją firmę wśród konkretnych grup tematycznych i lokalnych - to nienachalny i naturalny sposób na pozyskiwanie klientów.

Promocja w social media

Zapewniamy promocję w popularnych kanałach społecznościowych (m.in. Facebook, Linkedin, Youtube), należących do sieci POLANDO.de.

Wpis promujący POLANDO.de

Tworzymy na naszym portalu wpis promocyjny, poświęcony Twojej działalności, z treścią dostosowaną do potrzeb i mentalności niemieckiego klienta.

Dostosowane pakiety usług

Oferujemy różne kanały oraz pakiety usług reklamowych, dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb oraz branży, w której działasz.

Co mówią nasi Klienci

Promocja Twojej firmy w 4 prostych krokach:

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy, jak możemy pomóc Twojej firmie w pozyskaniu klientów w Niemczech.

Przeanalizujemy Twoje potrzeby

Podczas rozmowy zadamy Ci kilka pytań, a następnie prześlemy formularz współpracy, w którym opiszesz nam swoje główne cele i potrzeby.

Przygotujemy materiały

Stworzymy ofertę i materiały reklamowe, które idealnie oddadzą charakter Twojej firmy i będą dopasowane do potrzeb i mentalności niemieckich klientów.

Cieszysz się klientami

Uruchomimy publikację stworzonych materiałów reklamowych i zajmiemy się ich promocją. Tobie pozostaje tylko bieżąca obsługa zapytań od niemieckich klientów.

POLANDO.de w liczbach

Portal POLANDO.de działa od 19 października 2016, oto dane na koniec 2018 roku

160

Obsługiwanych firm

250000

Unikalnych użytkowników w 2018

95%

% odwiedzin z Niemiec

Zapraszamy do współpracy

Jesteś zainteresowany promocją swojej firmy w Niemczech? Wypełnij proszę poniższy formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą jak najszybciej

Umów się na spotkanie

Zapraszamy do naszego biura w samym sercu “Dwumiasta” (Słubic i Frankfurtu nad Odrą).

Zaledwie 100 metrów od mostu łączącego oba miasta znajduje się nasza siedziba.

Biuro POLANDO.de

Slubicer Str. 9, 15230 Frankfurt Oder

+48 957 50 50 60 +49 335 323 021 95

PON-PT: 9:00 - 16:00

})(jQuery)